V pátek 2. 12. navštívila mikulášská družina všechny děti na 1. stupni v budově staré školy. Při návštěvě pochválila žáky, kteří se v průběhu roku dobře učí, jsou hodní a pomáhají svým spolužákům. Čert nezapomněl ani na ty děti, které zlobily. Všechny ale v průběhu návštěvy  slíbily, že se polepší, a tak se nakonec Mikuláš smiloval a společně s anděly odměnil hodné i zlobivé děti balíčkem sladkostí a ovocem.

Na nové škole „nadělovala“ mikulášská družina složená ze žáků 9. ročníku.

Děkuji za všechny děti Mikulášovi, čertovi a oběma andělům za ochotu a vstřícnost.

Mikulášské balíčky pro všechny děti z mateřské školy i žáky 1. a 2. stupně základní školy v celkovém počtu 260 kusů byly pořízeny z podzimního a částečně jarního sběru papíru. Výnos z podzimního sběru papíru činil 5 850,- Kč.

PaedDr. Marie Kašíková
ředitelka ZŠ a MŠ Halenkovice