Zájmové kroužky ve školním roce 2023/2024

 

Pěvecký sbor                                    středa 14.00 – 15.00 hodin                   Iveta Hladilová

Happy English                                  úterý 13.15 – 14.45 hodin                      Jarmila Machová

English for teens                              čtvrtek 13.30 – 15.00 hodin                   Jiří Ivan

Úvod do počítačové grafiky           středa 17.30 – 19.00 hodin                    Hana Chrenčíková

V síti                                                    středa 13.00 – 14.30 hodin                   Milena Toman

Taneční                                                pondělí a středa 18.00 hodin              Šárka Kašparová

Základy programování                      pondělí 16.30 – 18.00 hodin               Vojtěch Gabrhelík

Deskové hry                                        středa 16.30 – 18.00 hodin                 Naďa Hanáčková

Šikovné ručičky                                  čtvrtek 13.00 – 15.00 hodin                Hedvika Úlehlová

Keramická dílna                                 pondělí 13.00 – 14.00 hodin               Pavlína Škrabalová

Sportík                                                 pondělí 13.00 – 14.00 hodin               Boris Martínek

Dance FLOW                                       ponděí 15.00 – 16.00 hodin                Petra Špetlová

Pružinky                                               středa 15.00 – 16.30 hodin                 Gabriela Mitáčková

Folklorní kroužek                               čtvrtek 17.00 – 19.00 hodin                 Barbora Bakalárová

Mladí hasiči                                        středa 16.00 – 17.30 hodin                  Bronislav Režný

Rybářský kroužek                              čtvrtek 16.00 – 17.00 hodin                  Roman Kašpárek

Kroužek modelářů                            pátek 15.30 – 17.30 hodin                     Jaroslav Vičánek,  František Vojtek

Šachy                                                  čtvrtek 16.30 – 18.00 hodin                   Josef Valenta

Country písně                                    pondělí 16.00 – 18.00 hodin                  Jiří Veselý

Florbal                                                úterý a čtvrtek 15.00 – 16.30                 Jaroslav Jurásek

Biatlon                                                                                                                      František Palla

Fotbal /přípravka, mladší a starší žáci/    Jiří Sudolský, Valdemar Kovalovský, Richard Vašíček

Dnes

  • Sobota 22. června 2024
  • Svátek má Pavla
  • Zítra má svátek Zdeňka

Archív článků

Kalendář

Červen 2024
Po Út St Čt So Ne
« Kvě    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Počasí

booked.net