Oznámení o zápisu do 1. ročníku k povinné školní docházce

Ředitelství ZŠ a MŠ Halenkovice oznamuje, že zápis do 1. ročníku k povinné školní docházce pro školní rok 2023/2024 proběhne ve středu 12. dubna 2023 v době 13.30 – 16.30 hodin v budově staré školy.

Rodiče s sebou vezmou rodný list dítěte. Tiskopisy k zápisu je možné stáhnout na webových stránkách školy nebo si je vyzvednout přímo u zápisu.

PaedDr. Marie Kašíková, ředitelka školy

V Halenkovicích 10. března 2023

Dokumenty ke stažení:  (ZÁPISNÍ LIST, Přidělení registračního čísla, Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání, Žádost o odklad)

Vyrábíme přáníčka k MDŽ

Abychom udělali radost všem maminkám, babičkám a tetám, tak jsme pro ně připravili malé překvapení v podobě krásných přáníček k Mezinárodnímu dni žen. Děti se opravdu snažily, protože chtěli vytvořit ty nejkrásnější přání pro své maminky. Musíme pochválit i ty nejmladší prvňáčky, kteří si sami zvládli i přání vlastnoručně napsal.

Mgr.P.Kašpárková

Karneval ve družině

Maškarní rejdění jsme si užili i my ve školní družině. Děti si přinesly masky a kostýmy. Připravili jsme pro děti zábavné odpoledne. Hráli jsme různé soutěže a hry, tančili jsme. Na závěr jsme využili prostor školní tělocvičny a zasportovali jsme si. Byly připraveny i drobné odměny. Odpoledne se dětem líbilo a užily si spoustu zábavy.

Mgr.P.Kašpárková