První dny ve školce

Tů-tu-tů, září už je tu!

Ani jsme se nenadáli, prázdniny nám zamávaly a jsou tu první školkové dny. Ostřílení „mazáci“ chodící do školky druhým nebo už třetím rokem vstupují s úsměvem na tváři, radostně se vítají s kamarády, hledají přestěhovanou skříňku a s nadšením zjišťují, že už vážně postoupili do další třídy. Zato ti, kteří jdou do školky s maminkami poprvé, vůbec netuší, co je tu čeká. Mámy doma sice slibovaly, že tu budou hodné tety a spousta kamarádů, ale doma se to poslouchá úplně jinak, než když mamka řekne „ahoj“ a malý človíček tu najednou stojí úplně nešťastně sám uprostřed cizích dětí. Ještě štěstí, že tu opravdu jsou hodné tety a slzičky se pokaždé podaří zkrotit milým slovem, pohlazením, potulením a úsměvem. Tak přejeme všem krásné a usměvavé nejenom září, ale celý rok!

Fotky zde