Cimbálová muzika Réva

Sotva jsme se vyřádili na místní pouti a v hlavě nám ještě zněly písničky od kolotočů, čekalo na nás parádní hudební překvapení. V pondělí 9.5.2022 k nám zavítala cimbálová muzika Réva. Hudebníci dětem velmi vtipnou formou předvedli, co dokáží hudební nástroje. Děti nejvíce zaujal cimbál a velká basa. Dokonce jsme i soutěžili, kdo pozná hudební nástroje a názvy písniček. Svými písničkami muzikanti dětičky tak nadchli, že nejenom nadšeně tleskaly do rytmu, ale dokonce i tančily v kulturním domě.

Fotky zde

Peče celá družina

Opět jsme s dětmi ze školní družiny navštívili školní kuchyňku. Děti vyráběly tyčinky, válely těsto, vykrajovaly sušenky a upekly je v troubě. Ve školní kuchyni voněly krásné nadýchané sušenky z listového těsta. Upekli jsme si velkou dobrotu, kterou si děti potom snědly. Pečení je pro děti velká zábava a ještě více je baví hotové výrobky ochutnávat.

P. Kašpárková