KARNEVAL

„Dneska máme velký bál,
hurá ,je tu karneval! „
Žáci 2. třídy si tento týden připomněli tradici masopustu a karnevalových oslav. Tematický den zahájili povídáním o zvycích, které jsou s obdobím masopustu spojeny , procvičili si počítání v pracovních listech  a po vydatné  svačině se přichystali na taneční veselici v maskách. Nechyběly tradiční karnevalové soutěže a sladké odměny. Děti si den krásně užily!

Školní družina při distanční výuce

Přesto, že do školy chodí jen prvňáčci a druháčci, tím pádem se nám trošku snížily stavy, pobyt ve družině si užíváme. Na roušky jsme si zvykli a při hraní nám již vůbec nevadí.
Dokonce nám napadl vytoužený sníh a zimních radovánek si užíváme do sytosti.  Pokud to počasí dovolilo chodíme ven do sněhu, bobovat, stavět sněhuláky a hrát si. Ze sněhu máme obrovskou radost a nejraději bychom venku byli pořád.
A když nám počasí zrovna nedovolí jít ven, vytváříme různé výrobky a výtvory. Hrajeme spoustu her a jsme rádi, že můžeme být spolu, i když jen v rámci jedné třídy. Nesmíme se totiž mísit.
Děti a vychovatelky z ŠD