Provoz základní školy od pondělí 30. 11. 2020

1. V pondělí 30. 11. nastoupí k prezenční výuce všichni žáci 1. – 5. ročníku.
  2. V pondělí 30. 11. nastoupí k prezenční výuce žáci 9. ročníku.
  3. U žáků 6. – 8. ročníku bude probíhat tzv. „rotační výuka“, kdy se jednotlivé ročníky budou střídat po týdnu. V období 30. 11. – 4. 12. nastupují k prezenční výuce žáci 6. a 8. ročníku. Žáci 7. ročníku se v tomto týdnu budou vzdělávat distančně. Další týden se třídy vymění.
  4. V 7.30 hodin si třídní učitelé vyzvednou žáky před starou i novou školou a odvedou je do šatny tak, aby se jednotlivé třídy nemíchaly.
  5. Bude zajištěn provoz ranní i odpolední družiny v homogenních skupinách dle přihlášených dětí.
  6. Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole. Je třeba, aby žáci měli s sebou minimálně 2 roušky a sáček pro uložení použité roušky.
  7. Zpěv a sportovní aktivity včetně plavání jsou i nadále zakázány.
  8. Pro žáky 1. – 5. ročníku a pro žáky 6., 8. a 9. ročníku na prezenční výuce je zajištěno školní stravování za dodržení přísných hygienických opatření. Všichni tito žáci budou na pondělí 30. 11. přihlášeni k obědu. Pokud rodiče nebudou chtít pro tento den oběd pro své dítě, odhlásí ho do pátku 27. 11.
  9. Žáci 7. ročníku, kteří budou na distanční výuce, si mohou oběd přihlásit a odnést si jej v jídlonosičích.

PaedDr. Marie Kašíková, ředitelka školy