To jsme Vám takhle jednoho dne ve školce chystali oslavu. Nachystat oslavu není jen tak. To se nejdřív musí zajet do obchodu na velký nákup. Děti sedly za volanty ( ony to sice byly jen papírové tácky, ale naše fantazie je velká) a vyrazily. Celou cestu dávaly pořádně pozor na semaforech a na dodržování rychlosti, aby nezpůsobily žádnou nehodu. V obchodě bylo potřeba rozhodnout, které potraviny jsou zdravé a které tak úplně ne. Po návratu domů se nákup pěkně uložil do lednice nebo do spíže. I to jsme zvládli jako nic. Je vidět, že děti maminkách běžně s nákupem pomáhají. Při úklidu mrkviček jsme si zatančili legrační mrkvičkovou písničku a pak nastala ta nejlepší ochutnávací část. Ale ani ta nebyla jen tak obyčejná. Byla totiž taky oslavová. Z ovoce a zeleniny jsme si vytvořili legrační panáčky, sluníčka, auta,… zkrátka, co každého napadlo. A to jsme potom zbaštili! Mňam, to jsme si pochutnali. Moc děkujeme tetě z Programu Zdravá Pětka, která si pro nás připravila tak legrační mlsací dopoledne.

Fotky zde