Ve třídě Žabek se všechny děti už dobře znají, a tak se může zrovna začít pracovat. Kdepak nějaké slzičky nebo stesky po mamince a taťkovi. Na to už jsme příliš  velcí „školkoví mazáci.“ Ale chápeme, že nám někdy může být trošku smutno, jindy zase veselo, někdy se třeba i zlobíme nebo pučíme, …   O tom všem – o našich pocitech, jsme si celé září povídali, hráli jsme si různé veselé i smutné hry, vyjadřovali jsme naše pocity pomocí barev, hudby, pantomimického předvádění. Abychom naše pocity lépe pochopili, pomáhá nám v tom žabák Ferda a jeho mouchy – emušáci, které dokáží úplně přesně vyjádřit, jak se zrovna cítíme. Společně jsme si vyrobili kouzelné zrcadlo: když se do něj maminka s taťkou podívají, uvidí, koho mají jejich děti na světě nejraději♥.

Krom toho ale nezapomínáme také chodit na vycházky, zacvičit si do tělocvičny, vyřádit se na školní zahradě,… zkrátka tak jak to ve školce má být.

Fotky zde: fotky zde