V pondělí 4.3.2019 zahajujeme letošní plavecký kurz pro přihlášené děti ze třídy Koťátka a Berušky. Na plavání budeme jezdit každé pondělí  až do 10.6.2019. Výuka v hradišťském  plaveckém bazéně bude probíhat pravidelně od 9.00 – 9.45 hod.

Děti si s sebou vezmou:

• Plavky,  ručník (ne osušku), koupací čepice – podepsané! / chlapci s krátkými vlasy čepici mít nemusí /.
  • Batůžek s malým pitím ve šroubovací láhvi, sáček nebo menší igelitku na mokré plavky a ručník.
  • Všechna děvčata s delšími vlasy je musí mít pevně spletené – prosíme učesat hned ráno!
  • Nezapomeňte na prášek proti nevolnosti v autobusu – ráno odevzdat u třídní učitelky.

Platba za plavání se bude vybírat až po první lekci, částka bude uvedena na nástěnkách a webových stránkách školy.