25.září jsme soutěžili na tradičním přespoláku v Trnavě. Naši „minivýpravu“ tvořili Michal Kučera, Michaela Mikešová, Beáta Petrášová, Barbora Bařinková a Aneta Kučerová v mladší kategorii a Štěpán Palla a Kateřina Mrázková v kategorii starších žáků.

Nejlepší závodnicí byla Michaela, která se krásným 2.místem zasloužila o jediný medailový úspěch. Vynikající výkon na náročné trati podal také Štěpán, který doběhl šestý. Umístění ostatních: Beáta 11., Kateřina 14., Barbora 22., Michal 22. a Aneta 25.

Uznání a dík patří všem závodníkům za vzornou reprezentaci halenkovické školy. Zásluhu na tom, že Halenkovice patří mezi úspěšné školy má však zejména výborná práce trenérů místního biatlonového klubu.

Děkuji také dvěma ochotným rodičům, kteří pomohli s dopravou dětí a ušetřili nás nepříjemného dlouhého čekání.
L.Lízal

Fotky na rajče