Žákovský parlament děkuje všem žákům naší školy, jejich rodičům a blízkým i zaměstnancům školy, kteří se zapojili do projektu Krabice od srdce a věnovali dětem z uprchlických rodin, které byly nuceny opustit svou domovinu a najít azyl v naší republice, několik drobností, které jim snad přinesou alespoň trochu radosti a možná úlevy, ba dokonce třeba úsměv na tváři v této nelehké situaci. Celkem bylo na sběrné místo odvezeno 78 krabic pro ukrajinské děti. Děkujeme také za pomoc s odvozem OÚ Halenkovice. Zároveň jsme rádi, že se někteří žáci naší školy podíleli na dotvoření prostoru pro vyjádření soustrasti, ale i podpory a naděje v brzký konec války v podobě ukrajinské vlajky a to pomocí vzkazů přímo od srdce. Tato vlajka byla umístěna v chodbě nové budovy, nyní se nachází v KD/OÚ.

za Žákovský parlament
Mgr. Pavla Manová