Plavecké soutěže Stříbrný věnec se zúčastnili žáci třetí třídy. Ve čtvrtek 20.6. jsme vyrazili na plavecký stadion do Zlína, kde soutěž pořádá každoročně plavecká škola. Soutěžili jsme v plaveckém stylu znak, prsa a kraul. Na závěr žáci plavali také štafetu všech tří stylů. Děti byly rozděleny do kategorie chlapců a dívek. Zvlášť soutěžily školy ze Zlína a zvlášť mimo Zlínské školy. Do finále se proplavali tito žáci: Josef Hruban a Hannah Kovalovská – plavecký styl znak. Pepíkovi se ve finální rozplavbě podařilo získat krásné 2.místo. Alžběta Palúchová a Matěj Habrnál se probojovali do finále v plaveckém stylu kraul. Alžbětka nakonec získala výborné 3.místo.
Úspěchy našich dětí nás velice těší a všem zúčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme.
Tereza Abrahamová