V pátek, dne 26. 4. 2019, proběhla dopravní soutěž mladých cyklistů v Otrokovicích, které se zúčastnili i tito žáci naší školy: Bařinková Barbora, Mikešová Michaela, Bieberle František, Koutný Milan, Plisková Jolana, Daňková Nikola, Gabrhelík Vojtěch, Juřena Daniel, Petrášová Beáta, Kučerová Aneta, Pešl Norbert, Trvaj Jaromír.

Všichni žáci soutěžili ve znalostech dopravních pravidel silničního provozu a jejich dodržování formou dopravních testů a také samotnou jízdou na kole na dopravním hřišti, dále poskytnutí první pomoci a jízdou zručnosti při zdolávání různých překážek na dané trase.

Z našich žáků si nejlépe vedlo družstvo mladší kategorie ve složení: Bařinková Barbora, Mikešová Michaela, Koutný Milan a Bieberle František, které se umístilo na 2. místě z celkového počtu šesti družstev. Svým úspěchem tak obohatili naši školní sbírku o další pohár. Každý člen tohoto družstva byl ještě odměněn drobnou cenou. Všem patří velká gratulace.

Pochválila bych však i ostatní soutěžící za velkou snahu a bojovnost, i když na přední vítězná místa nedosáhli.

Eva Sattková