Ani na naše nejmenší děti ze třídy Krtečků teta Pavlínka z knihovny nezapomněla. Ale aby se moc nezamotali mezi ty velké děti, zašli si Krtečci do knihovny sami. Kdo by nechtěl mít celou knihovnu sám pro sebe? Takhle si mohli hezky v klidu poslechnout pohádku O třech prasátkách, dokonce měli čas si prasátka i vyrobit, ale hlavně měli spoustu času na to, aby si prohlédli všechny ty úžasné čarokrásné knihy, které má teta Pavlínka v knihovně i pro ty úplně nejmenší. To, že ještě neumí číst, vůbec neznamená, že by do knihovny nemohli! Kdepak! Vždyť krásný vztah ke knihám si mohou začít utvářet už teď. Takže Vy, kdo jste ještě v knihovně s dětmi nebyli, se ničeho nebojte a rychle vyrazte! Naši malí Krtečci Vám můžou v klidu potvrdit, že je to tam super!

Fotky zde