Každý den ve školce je takové malé dobrodružství. O co dobrodružnější jsou dny, kdy vyrážíme pryč mimo naši známou mateřskou školu. To je pak dobrodružství úplně jiného druhu. To, které ale zažil malý černoušek Kaima z domorodého kmene Šongunů, bylo také úplně jiné. My jsme za naším dobrodružstvím vyrazili v úterý ráno autobusem do Napajedel do divadelního souboru Klubíčko podívat se na loutkovou pohádku, kterou má Klubíčko v repertoáru už neuvěřitelných 60 let. S malým Kaimou, který chtěl být velkým lovcem, jsme se vydali na výpravu do nebezpečného pralesa plného zlobivých opic, nebezpečných levhartů, ale i dobrých oddaných přátel, jako byl papoušek Udo, milovaná maminka nebo statečný přátelský lovec. To, co pro nás bylo ale tím největším zážitkem, byla prohlídka zákulisí. Nevěřili byste, jakým prapodivným způsobem se loutky pohybují, jak jsou zblízka malé a jak je celé zákulisí tajemné. Tak příště zase vyrazíme za dalším dobrodružstvím.

Fotky zde