Blížící se období Vánoc je obdobím sbližování, sdílení, radosti ze společných aktivit. Ve třídách jsme připravili pro rodiče a jejich děti vánoční dílničky, na kterých si mohli společně vyrobit jednoduchou vánoční dekoraci. Po práci si pak mohli všichni pohrát se všemi krásnými hračkami a pomůckami, s nimiž si obvykle hrají pouze děti. Ve třídě Berušky si vyráběli vánoční svícínek zdobený voňavým kořením. V Koťátkách zase tvořili krásné, voňavé hvězdičky na stromeček a ve Sluníčkách papírové ozdoby. Během tvoření si mohli rodiče ochutnat vánoční cukroví, perníčky, punč a svařák. Práce byla fajn, ale potom, ta hra s mámou nebo tátou ve třídě, to snad bylo ještě lepší. V naší školce jsou rodiče vítáni a jsme rádi, že si na aktivity se svými dětmi najdou čas. Je to to nejcennější, co v dnešní uspěchané době mohou svým dětem dát! V závěru této akce jsme u stromečku na zahradě MŠ zpívali tradiční vánoční koledy.

Mihalová Marie