Vážení rodiče,

od 1. 9. 2020  bude na naší škole fungovat informační systém Bakaláři, ve kterém můžete sledovat osobní rozvrh žáka a změny v něm, akce školy, domácí úkoly, apod. Umožní komunikaci mezi vedením školy, učiteli, žáky a jejich rodiči. Od 6. do 9. ročníku nahradí papírovou žákovskou knížku ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA a přes Bakaláře bude probíhat i omlouvání žáků.
Přihlašovací údaje posíláme po vašich dětech.
Postup:
Adresa stránky pro přihlášení do aplikace Bakaláři:
1)  https://zshal.bakalari.cz/next/login.aspx a přímý odkaz je rovněž na stránkách školy  www.zshalenkovice.cz
2) pro přihlášení zadáte přihlašovací jméno a heslo (viz.lístečky údaje rodičů)
3) aplikaci Bakaláři OnLine lze  také stáhnout z Obchod play nebo App Store do mobilního telefonu
4) omlouvání absence žáka: KOMENS – NOVÁ ZPRÁVA (ikona vpravo dole v mobilu) nebo POSLAT ZPRÁVU – vybrat v záložce Obecná zpráva – OMLUVENÍ ABSENCE – zapsat text omluvenky a odeslat. Odešle se třídnímu učiteli.
5) odeslání zprávy vybranému učiteli – KOMENS – NOVÁ ZPRÁVA –  OBECNÁ ZPRÁVA – vybrat učitele – zapsat text a odeslat
6) ELEKTRONICKÁ ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA (6. – 9. třída) –  v mobilu ikona ZNÁMKY, v počítači záložka KLASIFIKACE – PRŮBĚŽNÁ KLASIFIKACE
7) DOMÁCÍ ÚKOLY – v mobilu ikona DOMÁCÍ ÚKOLY,  v počítači záložka VÝUKA – DOMÁCÍ ÚKOLY
Mgr. Olga Idesová