Ve středu 3.4.2019 jsme se vydali s týmem malých florbalových hráčů, který obsahoval 6 hráčů, do Želechovic nad Dřevnicí, kde se konal turnaj ve florbale pro mladší žáky.

Cesta linkovým autobusem nám utíkala docela dobře, takže jsme se v Želechovicích ocitli za chviličku. Byli jsme trochu nervózní a plni očekávání. Nastoupilo proti nám 7 dalších týmů z blízkého i dalekého okolí. Byly tam týmy například z Huštěnovic, ale třeba i ze Zlína, z Jasenné, z Trnavy a samozřejmě domácí Želechovice.

Turnaj byl hrán formou ´´každý s každým´´, takže jsme si zahráli opravdu se všemi a nebylo to jednoduché. Ostatní týmy hrály opravdu dobře, ale naši kluci se snažili ze všech sil. Zápasy byly dost vyrovnané. Kluci se však nenechali zastrašit a hráli opravdu krásně. Zaslouženě si vybojovali 3.místo. Výsledky byly docela vyrovnané, takže od druhého a prvního místa nás dělilo jen pár bodů.

Pocit medailového umístění po celém dnu hraní byl nádherný. Kluci byli šťastní a s blažený pocitem si odváželi medaile, pohár, diplom a nové zkušenosti. Za krásné zápasy a zkušenosti klukům děkuji a těším se na další úspěchy.
SP