Dne 30.5.2019 jsme se opět vydali na florbalový turnaj, tentokrát do Huštěnovic. Jeli jsme tam linkovým autobusem s přestupem v Napajedlech. Cesta byla poklidná a všichni se těšili, na nové dobrodružství, adrenalin a zážitky.

V Huštěnovicích se konal turnaj v Obecním domě, kde je tělocvična. Našimi soupeři, krom Huštěnovic, které utvořily dvě družstva, byly ještě Kunovice. Nás jelo také hodně a zvládli jsme utvořit celkem tři družstva.

Zápasy byly těžké, mnohdy vyrovnané a plné emocí, radosti a někdy bohužel i smutku z porážky, ale to je sport a je třeba to brát sportovně. Naše týmy Halenkovice Holky, Halenkovice Yellow a Halenkovice Blue, se snažily, jak mohly. Nakonec jsme si vybojovali krásná místa a to Halenkovice Yellow 3.místo, Halenkovice Holky byly nakonec 5., a Halenkovice Blue 6.

Vyhlašovali se také nejlepší hráči z každého družstva a to je vždy těžké, někoho vybrat, protože se vždy snaží  hrát všichni dobře, ale dnes podali opravdu bezchybný výkon tihle hráči: Norbert Pešl, Petra Mrázková a Milan Koutný.

Celkové pořadí týmů pak bylo: 1.místo ZŠ Huštěnovice, 2.místo ZŠ Kudlovice, 3.místo ZŠ Halenkovice Yellow, 4.místo ZŠ Huštěnovice Pink, 5.místo ZŠ Halenkovice Holky, 6.místo ZŠ Halenkovice Blue.

Všem dětem, které se turnaje zúčastnily chci poděkovat za opět skvělé zážitky, vzorné chovaní na turnaji i při cestování autobusem a těším se na další turnaj.

SP