Dne 27.11.2019 se u nás v Halenkovicích v tělocvičně uskutečnil florbalový turnaj pro mladší žáky.

Atmosféra byla úžasná. Tělocvična a ochoz nad ní se od samého rána zaplnily dětmi, trenéry i rodiči.Již nezbývalo nic jiného, než nástup všech týmů, určení pravidel a zahájení samotného turnaje.Zápasy se odehrávaly po dobu šesti minut čistého času, přes celou tělocvičnu. Branky měly mantinely pro snížení prostoru.  Děti hrály opravdu s vervou a chutí, bylo vidět,
že je hra velmi baví. Snažily se. Týmy byly docela vyrovnané a všichni chtěli být co nejlepší. K vidění byla spousta emocí, hrálo se však poctivě. Turnaj trval cca od 8:00 až do 12:00. Odehrála se velká spousta zápasů. Turnaj byl napínavý až do samého konce. Všechny zápasy se odehrály a nezbývalo nic jiného než vyhlásit nejlepší hráče turnaje a samozřejmě nejlepší tři týmy, které se umístily na medailových pozicích.

Nejlepší tři týmy byly:
1.místo ZŠ Halenkovice YELLOW
2.místo ZŠ Halenkovice BLUE
3.místo ZŠ Spytihněv

Jako nejlepší hráč celého turnaje byl JAN MUSIL.
Nejlepší střelec celého turnaje byl vyhlášen NICOLAS CERONI.
Oběma klukům patří velká gratulace.
Poté se vyhlašovali i nejlepší hráči halenkovských týmů a to:
Nejlepší hráč z týmu Halenkovice BLUE byl David Dvořáček a nejlepší hráč z týmu Halenkovice YELLOW byl Adam Karbowiak. Všem gratulujeme.

Celkové pořadí všech týmů, které se turnaje zúčastnly:
1.místo ZŠ Halenkovice YELLOW
2.místo ZŠ Halenkovice BLUE
3.místo ZŠ Spytihněv
4.místo FBC Slovácko BLACK
5.místo FBC Slovácko PINK
6.místo ŽŠ a DDM Luhačovice
7.místo ZŠ Huštěnovice
8.místo ZŠ Kudlovice A
9.místo ZŠ KUDLOVICE B
10.místo FBC Slovácko GREEN

Všem týmům děkujeme za účast, vítězům gratulujeme.
Tak zase příště, na dalším turnaji.