Po dvouleté odmlce se opět naši žáci zúčastnili Dopravní soutěže mladých cyklistů, která se konala 16. května v areálu Dopravního hřiště v Malenovicích. Naši školu reprezentovali:

1. kategorie – mladší žáci: Hannah Kovalovská, Lucie Mikešová, Michal Červinka, Maxmilián Frolík
  2. kategorie – starší žáci: Petra Mrázková, Johana Hladilová, Vít Holejšovský, Martin Jančík.

Soutěž obsahovala tyto disciplíny: test z pravidel provozu na pozemních komunikacích, pravidla provozu na pozemních komunikacích v praxi ve formě jízdy po dopravním hřišti,  jízdu zručnosti na kole, zásady poskytování první pomoci.

Obě naše družstva se umístila na krásném 3. místě. Tímto jim chci ještě jednou gratulovat a poděkovat za svědomitou přípravu.

Mgr.Petra Barcuchová