Tento školní rok už jsme páťáci, proto jsme mohli jít i na diskotéku.  Moc jsme se těšili 😊. Čekala nás taky taneční soutěž.  Nejprve jsme se museli ale domluvit, na kterou písničku budeme tančit. Měli jsme víc návrhů. Dokonce tam byla i jedna písnička od Michaela Jacksona. Ale to by bylo pro nás moc těžké. No, hlavně pro kluky. Museli jsme se rozhodnout, co vlastně chceme. Dobře to dopadlo. Začali jsme nacvičovat asi dva týdny před diskotékou. Zkoušeli jsme to doma, kdo chtěl. Taky v naší třídě, někdy místo tělocviku. No, moc nám to nešlo, ale pak jsme se zlepšovali. Taky jsme se museli domluvit na tom, co budeme mít oblečené na sobě.

Pak přišel den diskotéky. A taky ta taneční soutěž. Byli jsme nervózní jak sáňky v létě 😊. Ale myslíme si, že jsme to celkem zvládli. I když jsme tam udělali i nějaké chyby. Ale to nevadí. No a co? Nikdo z nás není dokonalý.

A pak se vyhlašovalo a byli jsme na prvním místě. Byli jsme strašně nadšení. Musíme taky poděkovat všem, kdo nám dal hlas. Naši rodiče, sourozenci, babičky, dědečkové, tety, strýcové, kamarádi, kamarádky … moooooc Vám všem děkujeme.

Vyhráli jsme poukaz od SRPŠ. Taky moc děkujeme. Už jsme se domlouvali, kam pojedeme. Ale ještě Vám to neřekneme.

Po té soutěži pak začala super párty. Byly tam mega dobré drinky v bufetu. A taky foto koutek, kde jsme se někteří fotili.

MEGA JSME TO TAM ROZJELI A BYLO TO OPRAVDU SUPER. UŽILI JSME SI TO 😊.

Žáci 5. třídy