Ředitelství ZŠ Halenkovice vyslovuje poděkování všem organizacím, které se aktivně zúčastnily Dětského dne v pátek 27. 5. Zástupci jednotlivých složek vytvořili stanoviště a pro žáky naší školy si připravili úkoly dle svého zaměření. Děti poznávaly a soutěžily ve znalostech o zvířatech žijících ve volné přírodě, učily se poznávat dřeviny a jejich plody či listy, seznámily se s hasičskou technikou, poznávaly modelářské výrobky, předvedly své dovednosti ve zdravotnictví nebo plnily praktické úkoly s kopacím míčem či florbalovou hokejkou. Velmi si vážíme této nově navázané spolupráce naší školy s místními organizacemi. Jmenovitě děkuji těmto zástupcům jednotlivých složek:
ČČK: Ing. Eliška Trvajová, Mgr. Jarmila Tělupilová, Marie Pavelková, Božena Chytilová
Hasiči: Mgr. Michal Palúch, Josef Gabrhelík ml., Bronislav Režný, Filip Juřena, Filip Liška
Myslivci: Martin Jančík, František Tomaštík, Drahomír Plšek, Josef Marcaník, Josef Čevora
Modeláři: Jaroslav Vičánek, František Vojtek a členové modelářského klubu Pohořelice
TJ Sokol: Mgr. Ondřej Gabrhelík, Richard Vašíček
Florbal: Jaroslav Jurásek, Veronika Idesová