Čtvrťáci a páťáci obdrželi ve čtvrtek výpis z pololetního vysvědčení a pak jeli na koncert do Zlína. Kongresové centrum je nádherným místem, kde se opět konal jeden z výchovných koncertů  pro děti, tentokráte s názvem „Alenka v říši hudby“. Pořadem nás provázela herečka Slováckého divadla Anna Pospíchalová se svojí dcerou Emilkou. Děti se tak na chvíli ocitly v říši hudby, podnikly dobrodružnou cestu hudebním světem, ve kterém je doprovázela Alenka z říše hudby. Dozvěděly se, co je to opera, symfonická hudba, balet a poznaly některá díla slavných skladatelů   (Malá noční hudba od W. A. Mozarta, Pochod hraček od P. I. Čajkovského, Think of me od A. L. Webbera aj.). Příspěvek na autobusovou dopravu nám poskytlo SRPŠ. Děkujeme.
Marta Skýpalová