Přijela za námi do školky na návštěvu Anička. Jenže to nebyla obyčejná holčička, byla to psí holčička. Ale byla zrovna tak šikovná, jako my děti. Uměla cvičit, uklízet hračky a plyšáky, hrála s námi na schovku a byla moc milá a přítulná. Krásně jsme se s ní pomazlili, pohráli si a naučili se spoustu věcí o tom, jak se k pejskům máme správně schovat, co se jim líbí a co zase ne. Škoda jen, že tu s námi taková psí kamarádka nemůže být každý den.

Fotky zde

Pohlazení psem

Děti z 1. a 2. třídy si mohly vyzkoušet jaké to je, když pejsci léčí. Se svojí paničkou za nimi přijela speciálně vycvičená fenka Borderkolie Anička, která dětem ukázala spoustu triků. Každý si pejska mohl pohladit, dát mu pamlsek a také si vyzkoušet pár povelů. Děti si povídaly o tom, jak se o pejsky staráme, co potřebují a dověděli se, co je to canisterapie a jak probíhá.

M.Palúchová