Muzikohrátky

Jedno krásné úterní odpoledne za námi na Halenkovice přijel pan Vojkůvka, který pro nás měl připravené hudební hrátky. Vše bylo doprovázeno pohybovými prvky a hrou na klavír. Všem dětem se to moc líbilo, mohly se zapojovat a zpívat známé dětské písničky. Program byl moc pěkný a utekl rychle jako voda.

Fotky zde

Odpoledne s maminkami

JAK TO BYLO U KRTEČKŮ

Celý týden si děti povídaly o maminkách, trénovaly básničky a písničky na setkání s maminkami a také maminkám vyráběly k jejich svátku dárečky.

Všechny přípravy vyvrcholily ve středu 17. 5., kdy se maminky přišly do školky podívat na krátké vystoupení našich dětí. Děti nám popřály k svátku a předaly dárečky. Potom následovalo úžasné wellness, které si naše děti připravily pro nás – sprcha lásky, kadeřnictví, manikúra, tetovací salón, foto koutek, masáže, fototerapie a vše završeno malým občerstvením v kavárně.

Chtěla bych moc poděkovat za skvělý nápad, úžasné odpoledne a možnost strávit příjemnou chvíli s dětmi.         Maminka Markéta z Krtečků

JAK TO BYLO U JEŽKŮ

Tak jako každý rok i letos maminky slavily 14.5. svůj den. V naší mateřské školce se něco chystalo.

Syn Matyášek, který jinak všechno vyklopí, teď chodil a říkal: „Mami, to bude velké PŘEKVAPENÍ. Já ti nesmím nic prozradit.“

Ve středu 17.5., kdy se akce konala, jsem tedy jako ostatní maminky dorazila s Matyáškem do mateřské školky a najednou jsem se ocitla na „WELLNESSU.“ Po celé školce, v každé místnosti, byla nějaká procedura. Úplně jako v opravdovém wellnessu.

Nejdříve nám ve třídě Ježečků děti předvedly, jak si krásně ve školce hrají a jak jsou šikovné. Následně jsme si společně s dětmi zahráli hru „Lepidýlko.“

Pak jsme od dětí obdržely „Dárkové poukazy“ s nabídkou služeb jako například kadeřnictví, ateliér, kavárna, masáže a spoustu dalších.

V kavárně bylo připraveno občerstvení, které nám děti chystaly do mističek. Také jsme si mohly uvařit kávu. Toto stanoviště bylo myslím pro většinu jedno z nejoblíbenějších.

Já jsem byla překvapená, že je pod školkou velký sklep, kde byla procedura „Fototerapie.“

Užila jsem si masáž, česání vlasů v kadeřnictví, v tetovacím salonu jsme si nakreslili na ruce krásné obrázky, ve fotoateliéru udělali hezké fotky.

Jako poslední stanoviště jsme navštívili „Akupresúru“ a „Ateliér.“ Při Akupresúře jsme se prošli po masážním koberci. V  Ateliéru si pak každé z dětí vybralo obrázek, který se jim líbil, vymalovaly si ho a na památku odnesly domů.

Chtěla bych moc poděkovat všem paním učitelkám za to, že připravili pro nás maminky takové krásné překvapení. Byl to moc krásný den, který jsme strávili ve společnosti našich nejmilejších.                         Maminka Hanka z Ježečků

JAK TO BYLO U ŽABEK

Středa 17.5.2023 patřila ve školce všem dětem, maminkám a v neposlední řadě paním učitelkám, které připravily společně s dětmi krásné odpoledne pro maminky. Nejen, že spolu děti a maminky mohly tvořit a malovat, ale celou školku, jako mávnutím kouzelným proutkem, proměnily ve Wellness centrum. Každá maminka obdržela dárkový poukaz na masáž, do kadeřnictví, na manikúru, akupresuru, fototerapii, mohla si projít sprchou lásky do foto koutku a nakonec nechyběla ani luxusní káva v kavárně se spoustou dobrot. Za tento skvělý den, plný nezapomenutelných zážitků, našim nejmilejším paním učitelkám mnohokrát děkujeme.                  Maminka Hanka ze Žabiček

Fotky zde