Velikonoce

Velikonoce ve školce jsou hlavně o těch nejbarevnějších vajíčkách. A že jsme jich ve školce měli! Děti se svými šikovnými rodiči doma nazdobily a vytvořily celou řadu překrásných vajíček, kterými jsme si nádherně vyzdobili školku. Za odměnu jsme pak smlsali nejenom čokoládové zajíčky, ale také fantastická perníková vajíčka, která upekla Štěpánka se svojí maminkou.

Fotky zde

Návštěva v první třídě

Předškoláci ze třídy Žabek už se nemohou dočkat toho, až půjdou do školy. Aby věděli, co je čeká, zašli jsme se podívat do první třídy. To bylo radosti, že se zase viděli se svými bývalými kamarády ze školky. Malí školáci nám ukázali své slabikáře a písanky, společně jsme si vytleskali pár slovíček začínajících na písmeno B, trošku jsme si započítali, zazpívali, společně si pohráli. A teď už jen – hurá do školy!

Fotky zde