Rekonstrukce nové školy ve fotografiích

Před nedávnem jsem vás informovala o obnově chodby, vestibulu a sociálního zařízení v budově nové školy o hlavních prázdninách 2020. V podzimních měsících školního roku 2020/2021 měly proběhnout oslavy 60. výročí od otevření nové školy a s nimi spojený Den otevřených dveří pro širokou veřejnost.

Protože nám však současná přísná epidemiologická opatření  stále nedovolují, aby se zájemci mohli do školy přijít podívat, poskytujeme alespoň pár fotografií z rekonstruovaných prostor, které jsou nyní nově doplněny o sedací nábytek pro žáky. Školáci jej mohou využívat pro relaxaci, čekání při stěhování do odborných učeben nebo jen tak na kus řeči. Na chodbové stěny je instalována nová mapa světa, strom úspěchů, velkoformátová magnetická tabule a další. Postupně chceme dále doplňovat na chodbu nástěnky a další výzdobu tak, aby si všichni příchozí návštěvníci mohli prohlédnout aktuální informace ze života školy.

Snad se brzy dočkáme zlepšení celé situace a zmírnění všech přísných opatření.

Přeji vám všem do nového roku 2021 všechno dobré a pevné zdraví!

PaedDr. Marie Kašíková, ředitelka školy

Otevření třídy Berušek

Informace k provozu třídy Berušek po ukončení karantény

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že nemáme hlášeny žádné další pozitivně testované osoby na Covid-19, můžeme třídu Berušek od pondělí 25.1. 2021 otevřít v běžném provozu.

Děkujeme za Vaši spolupráci a vzájemnou ohleduplnost.

Kolektiv ZŠ a MŠ Halenkovice