Tři králové

My tři králové jdeme k Vám, štěstí zdraví vinšujem Vám, …

Školkoví králové nebyli jen tři, těch bylo mnohem víc! A čím víc králů, tím víc přání štěstí a zdraví, které Vám přejeme po celý rok 2021.

Víte vy vůbec, kdo to byli Tři králové? My ve školce to víme! Celý týden jsme si o třech králích povídali, hráli jsme si na putování do Betléma, tvořili jsme a vyráběli. Naše tříkrálové putování jsme zakončili v místním kostele, kde jsme si poslechli příběh o narození Ježíška a za zvuku koled znějících z varhan jsme se porozhlédli po krásné vánoční kostelní výzdobě.

FOTKY ZDE: https://mshalenkovice.rajce.idnes.cz/Tri_kralove/

Provoz školy do 22.1.2021

Vážení rodiče!

Vláda ČR na svém dnešním zasedání rozhodla o prodloužení přísných protiepidemiologických opatřeních, z čehož vyplývá, že i nadále bude prezenční výuka ve školách probíhat pouze v 1. a 2. ročníku. Distanční výuka pro ostatní třídy bude pokračovat nejméně do 22. ledna 2021.

Věřte, že je mně i všem mým kolegům upřímně líto, že nemůžeme vyučovat prezenčně i ostatní žáky.

PaedDr. Marie Kašíková, ředitelka školy