Obnovení prezenční výuky žáků 1. a 2. ročníku

Vážení rodiče!

Oznamuji Vám, že na základě rozhodnutí vlády ČR je obnovena prezenční výuka  žáků 1. a 2. ročníku od 18. 11. 2020 za dodržení přísných hygienických podmínek.

Žáci i zaměstnanci školy musí nosit roušku po celou dobu pobytu ve škole. Je nutné, aby děti měly s sebou alespoň 2 roušky a sáček na uložení roušek.

I nadále je zakázán zpěv a sportovní aktivity. Bude zajištěn provoz ranní i odpolední družiny při dodržení homogenních skupin.

Výuka bude probíhat podle rozvrhu. Žáci 1. ročníku přijdou ke škole v 7.30 hodin, kde si je vyzvedne třídní učitelka. Druháci přijdou v 7.40 hodin a také počkají před školou na svou třídní učitelku.

Všechny děti, které se stravují ve školní jídelně, jsou přihlášeny automaticky na oběd 18. 11. Oběd si však pro své dítě můžete odhlásit u vedoucí školní jídelny ve středu nejpozději do 7.30 hodin.

Všichni ostatní žáci se i nadále budou vzdělávat distanční formou.

PaedDr. Marie Kašíková, ředitelka školy