Uzavření tělocvičny

Ředitelství ZŠ a MŠ Halenkovice oznamuje, že s platností od 9. 10. 2020 až do odvolání je uzavřena tělocvična pro veškeré sportovní aktivity.

PaedDr. Marie Kašíková
ředitelka ZŠ a MŠ Halenkovice

Podzimáčci

Protože máme školku plnou šikovných dětí a nemálo šikovných rodičů, vyhlašujeme soutěž o toho nejúžasnějšího a nejnápaditějšího PODZIMÁČKA – bytůstku z podzimních přírodních materiálů.

Neváhejte, popusťte uzdu fantazii a pusťte se s dětmi do vyrábění ( použít můžete cokoli z darů podzimu, ale pouze přírodní materiály). Hlavně nezapomeňte, že Podzimáček je společnou prací rodičů a dětí ( samozřejmě mohou pomáhat i sourozenci ). Nezáleží na velikosti, na tvaru, … důležité je užít si při výrobě spoustu legrace.

Každého přineseného Podzimáčka odměníme a vyzdobíme si jimi školku i školkovou zahradu. Výrobky noste v týdnu od pondělí 26.10. – pátek 30.10.

Už teď se na Vaše Podzimáčky moc těšíme.