Další hygienická opatření od 25.5.2020

Scházení a rozcházení dětí od 25.5.2020

Děti ze třídy Koťátek se schází a rozchází v Koťátkách.
Děti ze třídy Berušek a Sluníček se schází a rozchází v Beruškách.

Platí stanovená bezpečnostní opatření před příchodem do třídy – důkladné umytí rukou mýdlem alespoň 20s, sundání roušky až před příchodem do třídy (následné uložení do sáčku do skříňky), měření teploty dítěte, dezinfekce rukou dětí paní učitelkou.

Prosíme maminky na mateřské dovolené z důvodů zvýšených hygienických opatření v MŠ (kompletní dezinfekce tříd po odchodu dětí), aby si odváděly děti po obědě domů.

Děkujeme za pochopení                                             pí. učitelky

Tvorba tabla pro děti nastupující do základní školy.

Vážení rodiče,

rády bychom Vás poprosily o spolupráci při tvorbě tabla pro budoucí prvňáčky.

Chtěly bychom Vás požádat o zaslání 2ks fotografií samotného dítěte. Dítě můžete vyfotit při jakékoliv aktivitě či situaci ( na houpačce, při procházce, s domácím mazlíčkem…fantazii se meze nekladou). Prosíme o dvě fotografie a to 1x dítě v roušce a 1x ve stejné situaci bez roušky. Foto zasílejte na mail mateřské školy (mshalenkovice@centrum.cz). Pokud nemáte možnost dítě vyfotit, najděte jakoukoliv fotku dítěte a přineste do vstupní chodby MŠ. Fotografie prosím zasílejte do 1.6. na tento mail.

Děkujeme za spolupráci                                                     Vaše paní učitelky