Loutkové divadlo ŠIKULKA

Po víkendu v pondělí 3.února 2020 děti přivítalo ve školce loutkové divadlo Šikulka se třemi pohádkami:

O poctivém Pepíčkovi
Jůlinčin nový kamarád
O líném zajíčkovi

Pohádky byly velmi pěkně a detailně připravené, krásné kulisy. Dětem se velmi líbily, děti reagovaly spontánně a měly možnost vstupovat do děje. Pohádky byly krátké, zábavné, srozumitelné a zároveň měly ponaučení, jak se správně chovat. Moc děkujeme a jen tak dále.
Veronika Horková

„Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR“

Největší soutěž svého druhu proběhla letos již pošesté ve všech krajích ČR. Naše škola se soutěže účastnila druhým rokem. Do krajského kola postoupili tři žáci
9. ročníku – František Horka, Kryštof Trvaj a Lukáš Prokop. Soutěž probíhala v prostorách SPŠ Otrokovice.

František Horka si zaslouží velkou pochvalu, protože se stal úspěšným řešitelem krajského kola a postoupil do regionálního finále.

Idesová

RODIČOVSKÝ PLES

V sobotu 15. 2. 2020 proběhl tradiční RODIČOVSKÝ PLES se slavnostním předtančením žáků 8. a 9. ročníku ZŠ Halenkovice.

Předtančení pod vedením slečny Gabriely Mitáčkové a paní Žanety Nádvorníkové, kterým patří velké poděkování, se žákům velmi povedlo a připravili všem zúčastněným krásný zážitek. Čas věnovaný nácvikům se opravdu vyplatil a všichni hosté, včetně vedení školy a deseti členů pedagogického sboru, si užili opravdu krásné vystoupení.

Idesová

Jarní prázdniny

Za pár dnů čekají na děti v základní škole jarní prázdniny. V mateřské škole Beruška bude v těchto dnech ( pondělí 2.3. – pátek 6.3. 2020 ) provoz jako obvykle. Děti budou společně v jedné či dvou třídách, podle skutečného počtu přítomných dětí.

Mihalová