Florbalový turnaj Želechovice nad Dřevnicí 22.1.2020

Ve středu 22. ledna se v Želechovicích nad Dřevnicí konal turnaj ve florbale za účasti devíti týmů. Naši školu reprezentovala dvě družstva žáků 2. – 3. ročníku: Halenkovice Blue a Halenkovice Yellow. Hrálo se stylem každý s každým. Všechny zápasy byly hodně vyrovnané  a také napínavé.
Konečné výsledky:

1. ZŠ Halenkovice Yellow
2. ZŠ Slušovice
3. ZŠ Želechovice 1
4. DDM Astra Zlín
5. ZŠ Fryšták
6. ZŠ Halenkovice Blue
7. ZŠ Církevní Zlín
8. ZŠ Trnava
9. ZŠ Želechovice 2

Děkujeme žákům za výbornou reprezentaci školy a jejich trenérům za skvělou přípravu!

KRAJSKÉ KOLO FLORBALOVÉHO TURNAJE ČEPS CUP – DÍVKY

Ve středu 29. 1. 2020 proběhlo krajské finále florbalového turnaje dívek ČEPS CUP v Uherském Brodě. Sedm dívek 3. až 5. ročníku naší školy bojovalo s dalšími pěti týmy Zlínského kraje
ve sportovní hale Spartak. Zápasy byly pro všechny opravdu náročné a velmi vyrovnané. Náš tým získal krásné druhé místo. Nejlepší hráčkou halenkovského týmu byla vyhlášena Petra Mrázková. Uznání ovšem patří všem zúčastněným dívkám a návštěva cukrárny byla opravdu zasloužená.

Tabulka soutěže:

1.místo – ZŠ Vsetín