Vánoční koncert

Na svátek Mikuláše jsme se s dětmi vydali na vánoční koncert v Napajedlích : “ Hvězdička betlémská“ od Kateřiny Novozámecké.
V průběhu představení nás provázely krásné vánoční písně a koledy. Děti se samy mohly přidat ke zpěvu koled, které už znaly.
Eliška Černochová

Vánoce s vůní perníčků

Perníčky se svojí nezaměnitelnou vůní patří k pradávným symbolům Vánoc. Jejich pečení si vyzkoušely i děti ze třídy Sluníčka, Koťátka a Berušky. Dětské vaření a pečení není v naší školce ničím neobvyklým, proto šla dětem práce od ruky jedna radost a bavilo je to. Všude kolem se nesla vůně perníkového koření a všichni jsme si uvědomili, že Vánoce jsou opravdu skoro za dveřmi.

Mihalová Marie

Mikuláš přišel i do školky

5. prosince 2019 přišel za dětmi do školky hodný Mikuláš, dva krásní a vlídní andělé a jeden roztomilý, trochu zvědavý  čert. Děti se radovaly, zpívaly a přednášely básničky a odvážně si chodily pro nadílku.  Žádné strachy, žádný pláč, jen rozzářené dětské oči.  Bylo to moc fajn. Tak zase za rok, a doufejme se stejným Mikulášem, andělíčky i čertem.
Mihalová Marie