Výlet na Větřák

Ve čtvrtek 17.10.2019 třída Berušek a Koťátek vyrazila na mysliveckou chatu Větřák. Po přivítání myslivců jsme společnými silami opekli špekáčky,

zařádili na zahradě a také sbírali podzimní plody. Počasí nám vyšlo velmi pěkné a děti si dopoledne hezky užily.

Černochová Eliška

Návštěva kouzelníka 16.10.2019

Herec Slováckého divadla v Uherském Hradišti Tomáš Šulaj na nás nezapomněl a přijel dětem ukázat své kouzelnické kousky. A protože u toho bylo hodně veselo, dětem se představení moc líbilo. Děkujeme a těšíme se za rok !
Holásková

PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN

Ve čtvrtek 17. října proběhla na naší škole soutěž PŘÍRODOVĚDNÝ KLOKAN pořádaná Přírodovědeckou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s Pedagogickou fakultou UP v Olomouci. Cílem této soutěže ve vzbudit zájem žáků o  technické a přírodovědné obory.

V  kategorii KADET  žáci 8. a 9. třídy řešili  24 soutěžních úloh z matematiky, biologie, chemie, fyziky a zeměpisu. Nejlepšími řešiteli  se stali Tomáš ČERNOCH z 9. třídy, Martin PACHOLSKÝ z 8.  třídy a Radek ČEVELA z 9. třídy. Celkem se soutěže zúčastnilo 32 žáků.