Setkání rodičů s pracovníky SPC Zlín

V pondělí 7.10.2019 se v naší mateřské škole uskutečnilo setkání rodičů s pracovníky SPC Zlín Mgr. Muchovou a logopedkou Mgr. Kohelovou na téma : „ Bezproblémový vstup dítěte do ZŠ a školní zralost z pohledu logopeda“. Toto setkání se setkalo s velkou odezvou. Rodiče měli spoustu dotazů ohledně svých dětí, jak s nimi dále pracovat při různých obtížích. Shlédli spoustu knižních materiálů, které by dítěti mohly pomoci.
Eliška Černochová a Marie Mihalová

Divadlo ve školce

V pátek 20.9. k nám přijelo maňáskové divadlo z Hodonína s pohádkou Krtek a kolo. Děti se těšily na čarodějnici Šinkabřinku a popleteného čaroděje Koloděje. A ti opětNezklamali. Vyváděli neplechu a vymýšleli nová alotria. Ale nezklamal ani krteček se zvířátky. Nedobré skutky čarodějnice a čaroděje byly odhaleny. Zvítězilo kamarádství a vzájemná pomoc. Děti během představení se dobře bavily, smály a zpívaly.
Válková Jarka