ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Jako každý rok i letos nastal důležitý den pro naše předškoláky. 17. 6. v pondělí ráno se 15 dětí rozloučilo se svými rodiči a odjelo na školu v přírodě. Tentokrát jsme nejeli na náš oblíbený Galík ve Velkých Karlovicích, ale poprvé nás přivítal rekreační areál Revika ve Vizovicích. Zde jsme poté strávili týden plný sportovních aktivit, her, vycházek do lesa i tvořivých aktivit. Během našeho pobytu jsme také navštívili čokoládovnu ve Vizovicích a poslední večer jsme slavnostně završili karnevalem. Objevily se i dny a hlavně večery, kdy se nám zastesklo po našich rodičích, některým ukáplo i pár slziček, ale nakonec jsme to všechno úspěšně zvládli. Zvládli jsme dokonce i průtrž mračen během našeho již zmíněného výletu do čokoládovny.

V pátek 21. 6. po obědě – kuřecím řízku s bramborem, jsme už netrpělivě vyhlíželi náš autobus. Jakmile dorazil, všechno jsme naložili a naposledy zamávali celému areálu. Před školkou už na nás čekali rodiče plni očekávání, jak jsme se se vším poprali. Úsměvy na tvářích je přesvědčily, že jsme všichni v pořádku, ještě aby ne, budeme už přece školáci.

Tak jako je tomu každý rok, byl i letos, tento týden plný radosti, poznávání a hlavně nových zážitků a mnohdy i jedno z prvních odloučení od rodičů.

Nakonec můžeme stejně s jistotou říct – Bylo nám super!!

Válková J.

Fotografie na Rajce.net