Tonda Obal na cestách

Ve čtvrtek 23. 5. 2019 byli žáci 1. – 4. třídy součástí projektu Tonda Obal na cestách. Během přednášky si spolu s paní lektorkou řekli, kam správně odpady vyhodit a co se s nimi potom děje. Víte, že v České republice máme čtyři spalovny odpadů? A pokud ano, v kterých městech jsou? Naši žáci už ví, že jsou ve městech Praha, Brno, Liberec a Plzeň.

Dominika Rozací

BAREVNÁ ZUŠKA

Ve středu 22.5.2019 pozvala ZUŠ Napajedla třídu předškoláků na pořad BAREVNÁ ZUŠKA. I když pršelo, vypravili jsme se, a dobře jsme udělali. Děti po skupinkách procházely třídy hudební školy, kde na ně čekali učitelé a žáci, kteří dětem předváděli hru na hudební nástroje. Naše děti poznávaly písničky a barvičku z písničky a dostaly za odměnu barevnou paletu s obrázky hudebních nástrojů. Program byl velice pěkně sestavený a moc se nám líbil. Velké poděkování patří učitelům i žákům ZUŠ Napajedla.

Dagmar Holásková