Fotografování

Vážení rodiče,

ve čtvrtek 11.4.2019 od 8.30 hod. se všechny děti fotografují na společnou fotografii. Nachystejte dětem sváteční oblečení.

Děkujeme, paní učitelky

Jednání ŽP

2. 4. 2019
Program:
1) předběžný harmonogram natáčení video-vizitky:
čt 4. 4. pí uč. Palúchová, prostory školní jídelny, popř. družiny – M. Kubičíková
po 8. 4. pí uč. Svitáková, učebna 4. třídy, dílna keramiky, učebna VV, školní knihovna – V. Pavelková, P. Mrázková
spolupráce s Matyášem Chytilem (IX. ročník)
domluva s jednotlivými pracovníky školy, zástupci z řad žáků, MŠ
audio rozhovory…

2) uvedení vyučovacích předmětů u vyučujících na webových stránkách školy

Florbalový turnaj o putovní pohár starosty obce Halenkovice

V neděli 31. 3. 2019 proběhl v tělocvičně ZŠ Halenkovice 2. ročník florbalového turnaje
o putovní pohár starosty obce Halenkovice, který zorganizoval a vedl trenér Jaroslav Jurásek.

Turnaje se zúčastnilo 9 týmů mladších žáků. Všechny týmy bojovaly ze všech sil od začátku
až do konce turnaje. Zápasy byly plné sportovního napětí a emocí.

O první místo turnaje si zahrál domácí tým Halenkovice – kluci a tým FBC Slovácko.  Po stavu 1:1 rozhodly o vítězi střely na branku a PUTOVNÍ POHÁR ZÍSKALI KLUCI Z HALENKOVIC.

Z každého týmu byl vyhlášen nejlepší hráč, kterým se za tým Halenkovice – kluci stal Jan Kašný a za tým Halenkovice – holky Sandra Kulíšková. Nejlepším střelcem celého turnaje byl vyhlášen Tomáš Maňásek z týmu ZŠ Huštěnovice A.
Krásné poháry, medaile i sladké odměny předal hráčům starosta obce pan Jaromír Blažek.

1. místo: Halenkovice – kluci
  2. místo: FBC Slovácko