Naposledy první aneb Diskotéka očima deváťáků

Jako každý rok i letos jsme se zúčastnili taneční soutěže, která je spojena s Diskotékou. Ačkoli byl pro nás letošní ročník obtížnější, neboť jsme mezitím nacvičovali Předtančení na Rodičovský ples, přesto jsme měli velkou motivaci vytvořit jakýsi průřez všemi předešlými léty a zároveň jsme chtěli zavzpomínat si na předchozí vystoupení. Tomuto jsme dostáli svým letošním vystoupením tak, že jsme propojili ukázky ze všech minulých tanečních kreací a zkombinovali je v nové vystoupení, které jsme doplnili novou písničkou, na kterou nakonec zatančili i kluci. Přestože jsme konečnou verzi pilovali ještě deset minut před zahájením Diskotéky, přálo nám štěstí a vyhráli jsme 1. místo. To nám umožnilo, abychom již bez stresu a s opravdovým nadšením odtančili náš poslední tanec.

Žáci devátého ročníku

Kouzelník v MŠ

Když přijede do mateřské školy kouzelník, je to pro děti velká atrakce. Ve čtvrtek 7.3.2019 k nám jeden kouzelník přijel a byla to báječná zábava. Děti kouzlily, smály se a také se divily, jak to ten kouzelník dokáže. A na závěr si mohly pohladit živého králíčka. Moc děkujeme.
Dagmar Holásková

KARNEVAL V MŠ

Konečně jsme se dočkali ! V naší MŠ se koná karneval. Děti se přestrojily za princezny, piráty, spidermany a jiné bytosti a ve velkém průvodu se nám představily. Soutěžili, jsme, dováděli, tancovali…… a pak nás čekala sladká odměna v podobě cukrovinek a banánových indiánků s čokoládou. Na dětech byla vidět spokojenost a rozzářené úsměvy.
Eliška Černochová