PROJEKT „ KOUKAJÍ NA NÁS SPRÁVNĚ ?“

Vážení rodiče,
nabízíme Vám prostřednictvím společnosti Prima Vizus, která se věnuje problematice preventivního screeningového vyšetření zraku předškolních dětí tuto moderní metodu i v naší MŠ.

Provádí ho zdravotničtí pracovníci pomocí speciální vyšetřovací videokamery PlusoptiX. (Děti se pouze dívají do této speciální kamery, která snímá přes počítač oko a dokáže odhalit i vážnou, skrytou oční vadu dítěte. Když se na ni přijde včas, je vyšší šance na její odstranění.)
Dostali jste do Vašich skříněk na šatnách informační leták ohledně tohoto screeningového vyšetření zraku. Prosíme, řádně si jej pročtěte a co nejdříve zapište do připravených seznamů Váš zájem o provedení tohoto vyšetření

( tiskopisy k dispozici v jednotlivých třídách). Některé děti ho už u nás absolvovaly v minulých letech ke spokojenosti všech rodičů, kteří s vyšetřením souhlasili. Výsledky vyšetření přijdou přímo na Vaši adresu nebo teď nově na Váš email.

Vyšetření stojí 150,- Kč, které uhradíte u třídních učitelek v mateřské škole.

Od firmy provádějící toto preventivní vyšetření očí dostanete doklad od zaplacení (pojišťovna Ministerstva vnitra ho zpětně proplácí).

Prosím, hlaste svůj zájem o toto vyšetření u svých třídních učitelek nejpozději do 11.3.2019.

Samotné screeningové vyšetření proběhne v MŠ dne 15.3.2019 v 8.30 hod.

Zahajujeme plavecký kurz!

V pondělí 4.3.2019 zahajujeme letošní plavecký kurz pro přihlášené děti ze třídy Koťátka a Berušky. Na plavání budeme jezdit každé pondělí  až do 10.6.2019. Výuka v hradišťském  plaveckém bazéně bude probíhat pravidelně od 9.00 – 9.45 hod.

Děti si s sebou vezmou:

• Plavky,  ručník (ne osušku), koupací čepice – podepsané! / chlapci s krátkými vlasy čepici mít nemusí /.
  • Batůžek s malým pitím ve šroubovací láhvi, sáček nebo menší igelitku na mokré plavky a ručník.
  • Všechna děvčata s delšími vlasy je musí mít pevně spletené – prosíme učesat hned ráno!
  • Nezapomeňte na prášek proti nevolnosti v autobusu – ráno odevzdat u třídní učitelky.

Platba za plavání se bude vybírat až po první lekci, částka bude uvedena na nástěnkách a webových stránkách školy.