Loutkové divadlo

Vážení rodiče,
ve čtvrtek 20.12.2018 budeme mít v MŠ loutkové divadlo – „Vánoční pohádku“. Vybíráme za dítě 50,- Kč.
Děkujeme, pí. učitelky

Jakpak to bylo letos s Mikulášem?

No přece stejně jako v loni. Ve středu dopoledne přišli vzácní hosté i do naší mateřské školy. Všechny děti netrpělivě očekávaly zazvonění zvonečku a upíraly oči na dveře. Mikuláš byl jako vždy rozvážný a vševědoucí , anděl byl krásný a vlídný a čert byl roztomilí a legračně rozpustilí. Děti odvážně předvedly, jak umí přednášet a zpívat, a pak si směle někteří došly pro nadílku. Těm méně odvážným nadílku přinesl anděl. Plný pytlík zdravých dobrot jistě stál za to. O tom, jak vidí děti peklo a jeho obyvatele, svědčí i krásné výkresy dětí ze třídy Sluníčka, Koťátka a Berušky. Tak, a teď nás čeká už jen čekání na Ježíška. Splní nebo nesplní dětská přání?
Mihalová Marie