Divadlo Sluníčko

5.11.20218 do naší mateřské školy zavítalo maňáskové divadlo „Sluníčko“ s pohádkami :
Budka v poli, Budulínek , Máša a medvěd. Všechny tři pohádky se dětem moc líbily, protože zde vystupovalo spoustu zvířátek. Děti byly také zapojeny ke společnému zpívání s kytarou.
Pohádky ocenily velkým potleskem.
Eliška Černochová

Podzimní tvoření

Tak jsme se konečně dočkali a mohli v pondělí odpoledne společně v mateřské škole s maminkami, tatínky, babičkami a jinými členy rodiny tvořit krásné podzimáčky z různých přírodnin. Výrobky se nám moc povedly , a proto jsme je s radostí vystavil i v prostorách naší školky. Odměněni sladkými perníčky jsme si připravili lampiony a společně šli zavolat dědečka Mecháčka, aby s námi uzavřel přírodu. Po lampionovém průvodu obcí jsme s Mecháčkem přírodu uspali a šli domů.
Eliška Černochová